Yhteystiedot

Puhelin

010 680 1000
8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%) soittaessa kotimaan lanka- ja matkapuhelinliittymistä. Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti.

Sähköposti

Yleinen: info@kinnunen.fi
Laskutus: laskutus@kinnunen.fi

1.6. – 31.7. kaikki myymälämme ja asiakaspalvelumme ovat avoinna arkisin klo: 8.30 – 16.30
Juhannusaattona, 24.6. myymälämme ja asiakaspalvelumme ovat kiinni.

MYYMÄLÄT

ESPOO

Kartanonherrantie 2 A
02920 ESPOO
p. 010 680 1000
info@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:00 – 17:00

LAHTI

Hämeenkatu 20,
15110 LAHTI
p. 010 680 1060
lahti@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:00 – 17:00

TURKU

Yliopistonkatu 31
20100 TURKU
p. 010 680 1080
turku@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:00 – 17:00

OULU

Asemakatu 26
90100 OULU
p. 010 680 1070
oulu@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:30 – 16:30

HELSINKI

Annanaukio 1, Simonkentän kauppakuja
00100 HELSINKI
p. 010 680 1030
helsinki@kinnunen.fi

Avoinna: ark. 8:00 – 17:00

JYVÄSKYLÄ

Kauppakatu 17
40100 JYVÄSKYLÄ
p. 010 680 1040
jyvaskyla@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:00 – 17:00

LAPPEENRANTA

Kievarinkatu 1
53100 LAPPEENRANTA
p. 010 680 1090
lappeenranta@kinnunen.fi

Avoinna ark. 8:30 – 16:30

PERUUKKIPALVELU, HELSINKI

Pohjoinen Rautatienkatu 19 c
00100 Helsinki
p. 010 680 1001
info@peruukkipalvelu.fi

Avoinna ark. 8:00 – 17:00

YHTEISTYÖMYYMÄLÄ

KUOPION KAMPAAMOTARVIKE

Kauppakeskus Minna 3krs.
Haapaniemenkatu 18
70110 Kuopio
p. 017 261 1510
posti@kuopionkampaamotarvike.fi
Avoinna: ma 8:00 – 18:00, ti-pe 8:00 – 17:00, la 9:00 – 14:00

Kinnunen Oy edustajat

Pääkaupunkiseutu

Julia Lehtonen
050 4486773
julia@kinnunen.fi

Keski-Suomi

Kaija Palmonen
050 560 9513
kaija@kinnunen.fi

Länsi-Suomi

Terhi Saarinen
040 0764 599
terhi@kinnunen.fi

Pohjois-Suomi

Sari Saarinen
050 465 4185
sari@kinnunen.fi

Pääkaupunkiseutu, Länsi-Uusimaa, Keski-Uusimaa, Häme ja Kanta-Häme

Susanne Udd-Vuojoki
050 588 2434
susa@kinnunen.fi

Lounais-Suomi

Katja Lindroos
050 325 8202
katja@kinnunen.fi

Etelä-Karjala

Keijo Mentula
050 325 8120
keijo@kinnunen.fi

Takaisin ylös
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeet. Lisätietoja Tietosuojaseloste-sivulta.   Hyväksyn